Projelerimiz - ERCİYES KSS
Kums Mall AVM

Türkiye ve Avrupa’nın en büyük karma projesi KUMSmall Factory AVM, Anadolu’nun merkezi Kayseri’de ve içerisinde AVM, İş merkezi, otel ve eğlence merkezi gibi birçok seçenek bulunuyor. Dünyanın ünlü yerli ve yabancı markalarını bir araya getiren KUMSmall Factory, 2 milyar TL’ye yakın yatırım maliyeti, 1.500.000m2 açık, 900.000m2 kapalı alana kurulan 302.000m2’lik kapalı alanda, 180.000 m2’lik kiralanabilir alanıyla, 400 adet mağaza ve 6000 araçlık otoparkıyla hizmet veriyor.

Mobitek

MOBİTEK, Orta Anadolu Kalkınma Birliği, Erciyes Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi ile Kayseri Marangozlar, Döşemeciler ve Mobilyacılar Odasının orta olduğu bir AB Projesi sonucunda oluşturulan bir Anonim şirkettir. MOBİTEK, Kayseri'de mobilya üretim sektörüne dahil olan orta ve küçük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiştir. MOBİTEK Mobilya Teknoloji Merkezi Tic. Ve San. AŞ tarafından Ekim 2018 tarihinde uygulamaya geçmiş doğal ahşapdan mobilya üretmek üzere düşünülmüş ortak kullanım fabrikasıdır.

GES

Kayseri Mobilyacılar Yenilenebilir Enerji Kooperatifi ilk fazı yılda 7.5 GWh elektrik üretimi ile tesislerin gündüz tüketiminin yüzde 30'unu karşılayacak. Proje için 18 bin adet 325 W panel yerleştirildi 36 bin m2 çatı alanında 5.8 MWp kurulu güce ulaşıldı.Proje yatırım tutarı, 7.2 milyon dolardır.Dünyadaki en büyük çatı projesi olma özelliğini taşıyan bu güneş enerjisi uygulaması, aynı zamanda Türkiye çapındaki en büyük çatı projelerinden biri olarak kabul ediliyor. Türkiye'nin ilk Yenilenebilir Enerji Kooperatifi projesi ve yine ülkemizin 743 KOBİ üyeli ilk çok ortaklı GES projesidir.

Green Paint

Ahşap’tan, suntaya, mdf’den, metal ve plastik üzerine her türlü boyama yapılabilecek Su Bazlı Boyama Ortak Kullanım Tesisi.