Kocasinan Belediye Başkanı Sitemizi ziyaret etti - ERCİYES KSS

Kocasinan Belediye Başkanı Sitemizi ziyaret etti


Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolak BAYRAKDAR, açılışına sayılı günler kalan Türkiye´nin ve Avrupa´nın en büyükAlışveriş merkezi olarak hizmet verecek olan KUMSMALL FACTORY AVM´yi ziyaret etti.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yakında açılacak olan Avrupa´nın ve Türkiye´nin en büyük AVM´siolan KUMSMALL AVM´nin çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Çolakbayrakdar, yapılan çalışmalarhakkında yetkililerden bilgiler aldı. TOKİ tarafından yapılan AVM Klasik Avm ve Mobilya konseptinin bir arayagetirilmesinden dolayı Türkiye´de bir ilk olacak.

Şehrin sanayisinde üretilen Mobilyanın ön plana çıkarılacağı KUMSMALL FACTORY Alışveriş merkezi; halı, perde,aydınlatma ev tekstili vb. gibi tamamlayıcı sektörlerle birlikte Kayseri ve Bölgesindeki illerde perakendenin tekadresi olacak. Yılın 365 günü açık fuar mantığı ile yurt içi ve yurt dışına özellikle Mobilyanın toptan satılmasıiçin pazarlama faaliyetlerinin yapılacağı AVM´de Bölgenin en büyük kapalı eğlence alanın yanı sıra giyim veayakkabıdan, Yeme-içme fast food alanların da ülkemizin önde gelen perakendecileri yerlerini almış durumda.